Banyo Dekorasyonu için 5 Basit Öneri

Eskimiş, modası geçmiş banyonuza girmekten ve bir değişiklik hayal etmekten bıktıysanız, yeni bir banyo dekorasyonu alarmı çalıyor demektir. Bir hafta sonunuzu ayırın ve banyonuzda bu önerilerden birkaçını deneyin. İşte hızlı ve kolay banyo dekorasyon fikirlerimize genel bir bakış:

aydınlık banyo

aydınlık banyo

Aydınlatma

Banyonuzda yapabileceğiniz en önemli yenilik aydınlatma içerir. Işıklandırmanızı değiştirmek zor ya da pahalı değildir, ancak bir banyoyu daha ferah ve daha modern hale getirir. En verimli şekilde enerji kullandıkları için şık fikstürlere sahip LED aydınlatma armatürlerini seçebilirsiniz.

banyo

banyo

Boya

Seçtiğiniz mükemmel bir renk ile duvarlarınızı boyayın. Artık, ekstra bir şey yapmadan mükemmel kapatıcılığı olan, neme dayanıklı, silinebilir ve çok sağlıklı boyalar var. Boyayabileceğiniz mobilyalarınız varsa onları da elden geçirmek etkileyici olacaktır.

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

 

Duvar Süsleri

Banyoda süssüz duvarlara bakmaya gerek yoktur. Banyo süslemeleri sanatınız için bir tuval baskısının ötesinde düşünün. Denizyıldızı veya sepet gibi en sevdiğin nesnelerin duvar galerisi, banyo duvarlarınızı süslemek için başka bir yol olabilir.

banyo dekoru

banyo dekoru

Zemin veya Duvar Döşemeleri

Fayans ve yer karolarını değiştirmek biraz meşakkatli olabilir. Tamamen değiştirmek için hazır değilseniz, en azından duvar seramiklerinde yapışkan fayansları deneyin. Kesmek ve yüklemek kolay, gerçeklerinden ayırmak zor ve arkasındaki yüzeye zarar vermeden kolayca çıkarılabilirler.

 

Depolama alanları

Depolama alanlarınızı en üst düzeye çıkarmak için; yatay duvar rafları, duvara monte sepetle, küçük mobilya tarzı bir dolap ekleme gibi alternatifleri düşünebilirsiniz.

banyo dekoru örneği

banyo dekoru örneği

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.