Bedeninize Uygun Olan Jean Pantolon Nasıl Seçilir?

Dergilerde, moda sitelerinde, markaların reklam modellerinde ya da arkadaşınızın üstünde gördüğünüz şık Jean pantolon size hiçte uygun olmayabilir. Bu sebep ile satın aldıktan sonra oldukça sıkıntı yaşayarak hüsrana uğrayabilirsiniz. Peki, en güzel ve en şık Jean pantolon hangisidir? Elbette sizin bedeninize en uygun olanı en şık ve en güzel Jean pantolondur. Bunun için marka ya da model önemli değildir. Markaya ya da modelle bakmaksızın sadece beden ölçünüze ve de tipinize en yakışan seçimi yapmanız gerekir.

jean seçimi

jean seçimi

En Doğru Jean Seçimi Nasıl Yapılır?

  • En doğru Jean pantolon seçimini yaparken markaya ya da pahasına değil dikişlerine ve üzerinize tam oturmasına dikkat etmeniz gerekir.
  • Eğer kalçanız büyük ise kesinlikle streç ya da düşük bel Jean pantolon seçimi yapmayın. Mümkün ise yüksek belli ve elastik yapıya sahip olan seçimler yapabilirsiniz. Büyük ceplere sahip olan kot pantolonlarda kalçanızı daha büyük gösterecektir.
pantolon

pantolon

  • İspanyol paça pantolonlar uzun bacak boyuna sahip olanlar için idealdir.
  • Bacaklarınız kalınsa ya da çok inceyse veya kavisliyse kesinlikle skinny Jean pantolonlardan uzak durmanız önerilir.
  • Jean pantolonunuzda cepler ne kadar birbirine yakın ise kalça o kadar büyük gözükür. Bu sebep ile küçük kalçaya sahip olan kişiler için yukarıda ve küçük olan cep modellerin öneriliyor.

Yanıtla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.