Etkin Yağ Yakıcı İçecek

Günümüzde şok diyet uygulamaları, sportif aktiviteler ve daha birçok farklı uygulama ile fazla kilolarından kurtulmayı arzu edenleri görebilirsiniz. Genel olarak fast food yemek alışkanlığının bir sonucu olan yağ artışı ve artan kilolar aynı zamanda uzun süre hareketsiz kalınması iel de destekleniyor. Özellikle bilgisayar, tablet ya da telefon ile geçirile saatler kilolara merhaba demenin diğer yolu olarak teknolojik bir gelişimdir.

yağ yakımı

yağ yakımı

Bu sebep kilo vermek için öncelikle harekette geçmeniz gerekir. Elbette beslenme düzeninin de desteklenmesi son derece önemlidir. Fakat bunun yanı sıra yağ yakımına destek sunan içecekleri tüketerek daha kısa sürede belli alanlarda biriken yağlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yağ Yakıcı İçeceği Hazırlanışı Nasıldır?

Öncelikle yağ yakıcı bu içeceği hazırlamak için aşağıda bulunan malzemeleri temin etmeniz gerekecek.

  • Bir yemek kaşığı chia tohumu
  • Yarım limonun suyu
  • Bir yemek kaşığı bal
  • Bir buçuk su bardağı kadar su
yağ yakmak

yağ yakmak

Yağ yakıcı olan içecek için yukarıda bulunan malzemeleri hazırladıktan sonra ise hazırlanışına geliyor. Bu içeceğin hazırlık aşaması biraz uzun sürüyor. Bunun sebebi chia tohumlarının en az bir saat kadar suda bekletilmesi geliyor. Chia tohumlarının suyu emmesi sonrasında ise jöle kıvamında bir jel elde edersiniz. Ardından tüm malzemeleri blenderden geçirerek içeceği tamamlayabilirsiniz.

Metabolizmanın hızlanmasına ve yağ yakımına destek olan bu karışımı sabahları tüketmeniz önerilir.

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.