Eyeliner Kullanmanın Püf Noktaları

Kuşkusuz ki eyeliner son dönemlerde makyajda olmazsa olmaz haline geldi. Ama genellikle makyaj yaparken çoğu kadın eyeliner sürme noktasında sıkıntı yaşıyor. Ya dağlıyor ya da incelik bir türlü ayarlanamıyor. Bazı anlarda eyeliner yüzünden tüm göz makyajı mahvoluyor.

eyeliner kullanımı

eyeliner kullanımı

Bir göze farklı bir göze farklı kalınlıkta sürmek de çok kötü bir görünüme sebep olur. İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için eyelinerı doğru kullanmanın yollarından söz etmek istedik.

Eyeliner Konusunda Bilinmeyenler

Eyeliner renginde bir far alın ve eyeliner fırçasını bu fara batır. Bu yöntem sayesinde göz makyajınız daha kalıcı olur. Bir diğer ipucu da göz kaleminin ucunu ısıtarak daha kolay sürebilmenizdir. Mutlaka deneyin. Üçüncü pratik yöntem de eyeliner bitince maskaranızı kullanmak. Maskaranızı göz kapaklarındaki kirpiklerine çekebilirsiniz.  Ama dikkat edin, asla göz içine sürmemelisiniz.

eyeliner

eyeliner

Düzgün eyeliner süremiyorum diyorsanız size asla yapmamanız gereken hareketi eyeliner çekmeye içten başlamak. Tam tersine dışarıdan başlamalısınız. Bu tüyoları kesinlikle dikkate alın.

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.