Kurtarıcı Kombin Parçaları Nelerdir?

Özellikle iş yaşamında her gün ne giyeceğim ve nasıl kombin yapacağım endişesini yaşayanlar oldukça fazladır. Bunun yanı sıra günlük yaşamda da kombin yaratırken daha kolaya kaçmak ya da hızla evden çıkmak için birkaç parça kurtarıcı eşyaya ihtiyaç duyanlarda azımsanmayacak kadar çoktur. Bunun için gardırobunuzda bulunduracağınız birkaç parça her daim kombininiz için kurtarıcı olacaktır.

siyah elbise

siyah elbise

Gardırobunuzda Olması Gereken Parçalar

  • Siyah Elbise

Siyah elbise özel davet günler için kurtarıcı olurken aynı zamanda iş yaşamında da ceket ile oldukça şık bir bütünlük yaratacaktır. Aksesuarlar ile gideceğiniz mekâna uygun hale getirebilirsiniz.

  • Beyaz Tişört

Günlük yaşantınızda oldukça şık kombinleri beyaz tişört ile yaratabilirsiniz. Hareketli desenli bir etek ya da pantolon ile kullanabileceğiniz gibi ceket ve pantolon ile iş yaşamı içinde uyum yakalayabilirsiniz.

  • Ceket

Özellikle iş hayatı için en kurtarıcı parçadır. Beyaz tişört, gömlek ya da ince bir kazak üstüne kullanabileceğiniz şık bir bütünlük yaratmanızı sağlayan parçadır.

beyaz tişört

beyaz tişört

  • Siyah Pantolon

Siyah pantolon iş hayatı ya da özel gün ve davetlerde kurtarıcı parça olarak yer alır. İş hayatında gömlek, tişört ya da ceket gibi parçalarınız ile değerlendirebilirken özle davetlerde şık bir bluz ile kombin yaratmanız mümkün.

  • Bol Aksesuar

Yukarıca sayılan tüm kurtarıcı kombin parçalarını gideceğiniz mekana göre farklılık yaratmasını sağlayan aksesuarlarınızdır. Bu sebep ile bol aksesuar için mutlaka yer açın.

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.