Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı, yaparak uluslararası ticari faaliyetlerini sürdüren Oden Lojistik hizmet kalitesinde ödünsüz çalışmaktadır. Proje taşımacılığı hizmeti değerli yük, ekipman gabari harici yüklerin taşınmasını kapsamaktadır.

Ulusal/global alanda ihtiyaç duyulan proje taşımacılığı yapan firma montaj ve demontaj işlemleri yaparak teslim etmektedir. Lojistik sektöründe en iyi olarak tanınmakta hizmet kalitesiyle de kanıtlamaktadır. Taşımacılık sektöründe hizmet kalitesi ve ekip güvenliği büyük önem taşımaktadır.

Proje Taşımacılığı Ne Demek?

Proje taşımacılığı, gabari harici, yüksek tonajlı ağır yük ve değerli ekipman lojistiği olarak ifade edilmektedir. Aynı zamanda ihtiyaç halinde taşınan yükün sökülme ve montaj çalışmalarını da firma güvenle yapmaktadır. Birbirinden farklı hizmet içeriği bulunan proje lojistiği yükü alış noktasından varış noktasına güvenle taşımaktadır.

İnternet iletişimine açık https://www.odenlojistik.com/proje-tasimaciligi adresinden 7/24 teknik destek vermektedir. Her türlü bileşen söküm-takım çalışmalarını yapılarak projenin tam zamanında teslimatını yapmaktadır.

Proje taşımacılığı kapsamında sunulan hizmetler müşteri memnuniyeti kazanabilmek amacıyla özenle sunulmaktadır. Lojistik sektörünün en hassas ihtiyacı proje taşımacılığı olarak ifade edilebilmektedir. Bu nedenle firma güvenliği ve sahip olduğu teknolojiler büyük önem taşımaktadır.

Proje Taşımacılığında Dikkat Edilecek Detaylar

Lojistik sektöründe uzun yıllardan bu yanan hizmet veren Oden Lojistik, ihtiyaç duyulan her alanda hizmet verebilmektedir. Ancak proje taşımacılığında dikkat edilmesi gereken detayların dikkate alınması gerekmektedir. Aksi halde maddi manevi büyük sorunlar yaşanabilmektedir. En belirgin örnek olarak geçilmesi gereken üst geçitler verilebilmektedir.

Uluslararası belirlenen yük kapasiteleri dışından sunulan hizmetler özel ihtiyaç gerektirebilmektedir. Gabari dışı bir proje lojistiği sırasında yeterli yükseklikte olamayan üst geçitten geçiş mümkün olmamaktadır.

Fakat sorundan uzak çözüme yakın bir firma olarak odenlojistik.com en uygun çözümü üreterek hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu güncel teknoloji sistemleri, profesyonel ekibi ve ekipman gücüyle farkını kanıtlamaktadır.

Oden Lojistik dikkat edilmesi gereken detayları;

 • Projenin taşınması gereken yol özellikleri en önemli bilgi kaynağı olarak değerlendirmektedir.
 • Elektrik direklerinin konumu ve gereksinimleri,
 • Üst geçitlerin genişlik, yükseklik ölçüleri,
 • Yolun taşınacak projeye uygunluğu,
 • Yükün alındığı ülke ya da konum ve taşınma konumu iklim koşulları,
 • Resmi makamlarla yürütülmesi gereken işlemler,
 • Taşıma aracının gerekli ölçüm ve durumu,
 • Montaj ve demontaj ihtiyaç ayrıntılarına özenle çalışmaktadır.
 • Proje Taşımacılık Süreci Nasıl Çalışır?

Proje taşımacılığı olarak tanımlanan lojistik hizmeti, birden fazla aşama gerektirmektedir. Oden Lojistik ekibi bu konuda tüm ayrıntılara dikkat ederek sorunsuz hizmet sunmaktadır. Yol ve iklim koşullarından açık-kapalı taşıma aracına kadar dikkatle seçilmektedir.

Proje taşımacılığında izlenmesi gereken süreç;

 • Yük analizi yapılması,
 • Proje hazırlama ve tasarım,
 • Planlama süreci,

Son olarak taşıma aşaması olarak devam etmektedir. Tüm detaylar proje mühendisi tarafından dikkatle takip edilmektedir. Hatta bazı durumlarda yükün birden fazla araca ihtiyacı bulanabilmektedir.

Uluslararası yasal işlemlere uygun olmak koşuluyla tüm ihtiyaçlar belirlenerek son karar verilmektedir. Lojistik sistemi ticaret faaliyetlerinin en önemli bölümünü oluşturmaktadır. Ulusal ve uluslararası proje taşımacılığı teknik detaylar ve fiziki koşullardan ödün vermeden yürütülmektedir.

Oden Lojistik

Uzun yıllar önce taşımacılık sektörüne giriş yapmış bulunmaktadır. Ticari faaliyetlerine 1995 yılında Oden Lojistik A.Ş olarak karayolu taşımacılığıyla başlamış bulunmaktadır. Zaman içinde teknolojinin gelişmesi, şirket olarak kaydettiği büyüme sayesinde hizmet ağını genişleterek yoluna devam etmektedir.

Şirket politikasını müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinden ödün vermemek oluşturmaktadır. Proje taşımacılığı nasıl yapılır? Sorusunun cevabını yüksek kalite hizmetleriyle vermektedir. Oden Lojistik üzerinden tedarikçileriyle iletişim kurarak eksiksiz hizmetler sunmaktadır.

Uluslararası lojistik mevzuatına uygun olarak yürüttüğü hizmetler arasında karayolu, havayolu ve denizyolu taşımacılık sistemleri bulunmaktadır. Kalite belgesi ve hizmet kalitesi güvencesiyle çözüm ortakları arasında güven kazanmaktadır. Proje taşımayı düşünenler için en önemli detay, üst geçitlerin yüksekliğine dikkat olarak ifade edilmektedir. Bu konuda firma lojistik ekibi özenle çalışmaktadır.

Proje Taşımacılığında Firma Seçimi

Proje taşımacılığı, olağan dışı yük ve değerli varlık taşıması olarak tanımlanabilmektedir. Taşıma türlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur yük güvenliği olarak bilinmektedir. Bu konuda öncülüğü taşıyan firma tedarikçileri ve güncel teknolojileriyle farkını yansıtmaktadır.

Oden Lojistik yılların tecrübesi ve profesyonel ekibiyle evrensel hizmet sunmaktadır. Proje taşımacılığı firması seçiminde yol ve yük özellikleri tüm detayların göz önünde bulunması gerekmektedir.

Taşıma araçlarından teknoloji sistemlerine, iş ve işçi güvenliğinden proje tasarımına kadar dikkatle geliştirilmektedir. Bu konuda firmanın sektör deneyimi son derece önemlidir. Ticari hayatında ilklere imza vererek çalışan firma güncel teknolojileri geleneksel sistemlerine entegre ederek çalışmaktadır.

Proje Lojistiği Ekibi

Proje taşımacılığı ya da proje lojistiği olarak bilinen hizmet türü uzmanlık gerektirmektedir. Yükün alış ve varış noktaları arasında pek çok işlem barındırabilmektedir. Bu nedenle tüm detayları eksiksiz olarak yürüten ekibe ihtiyaç duyulmaktadır. Lojistik firması bu konuda profesyonel ekibiyle en ufak detaylardan ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

Proje taşımacılığı ve tüm lojistik hizmetlerinde müşterileri ve sahip olduğu yenilikçi sistemleriyle çalışmaktadır. Proje taşımacılığı ekibinde, proje tasarımcısı, yük özellikleri, taşıma aracı ve idarecisi, yol ve iklim koşulları ekibi bulunmaktadır. Ayrıca uluslararası iletişim, gümrük prosedürleri takibi ve finansman işlemlerini eksiksiz yürütmektedir.

Oden proje taşımacılığı alanında ayrıca taşıma sistemleri, montaj ve demontaj ekibiyle ilk sırada yer almaktadır. Sektöre sunduğu hizmet türleri ve müşteri memnuniyeti sayesinde güvenle ilerlemektedir. Aynı zamanda hizmet sınırlarını, teknoloji olanakları ve lojistik ağını genişletmektedir.

Yanıtla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.