Ev Dekorasyon Süreci

Ev dekorasyonlarınız için büyük bütçeler ayırmaya, fazlaca masraf yapmaya, şık bir ev için tonlarca para dökmeye gerek yoktur. Tarzınızı yansıtan, karakteristik tarzdaki evlerinizi zevkli seçimlerle donatabilir farklı bir hava ile farklı mekanlar oluşturabilirsiniz.

ev dekoru

ev dekoru

Aklınızdan birçok fikir geçecektir elbet. Değişim yapmak için sayısız değişikler ve bunlara uygun malzemeler piyasada mevcut durumdadır. Size düşen en uygun bütçeli ve evinize en yakışacak ürünleri bir arada seçebilmek olacaktır. Bu konuda ucuz ev dekorasyonu ile ilgili fikirlere göz atmanız gerekecek.

Ucuz  Dekorasyon Nasıl Yapılmalıdır?

Öncelikle dekorasyon yapmaya başladığınızda her şeyi bir anda değiştirmeye başlamamak hem sizi yormaz hem de cebinizi. Örneğin pahalı koltuk ve bir dekoratif ürün beğendiyseniz bunları zamana bölerek almanız gerekir.

Yapı marketlerde ki demonte ürünleri seçmelisiniz. Bu ürünler hem hafiftir hem de normal bir mağazadan alacağınız parçalara göre daha ucuzdur. Üstelik taşınma aşamasında size kolaylık sağlayacağı gibi, evin farklı bölümlerinde de bu ürünleri istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

dekorasyonda bütçe

dekorasyonda bütçe

Pahalı ve ucuz ürünleri bir arada kullanarak birbirlerinin estetikliğini tamamlayan ürünler sergileyebilirsiniz. 2. El aldığınız koltukları güzelce yeni bir döşemeyle kaplattıktan sonra şık ve biraz daha pahalı bir orta sehpa ile birlikte kullandığınızda birbirini tamamlayan ürünler elde etmiş olacaksınız.

Ayrıca klasik ve sade dokunuşlar da çoğu zaman ihtişamlı mobilyalara göre daha şık duracağını unutmamanız gerekir. Bu yüzden güzel bir oda tasarlamak istiyorsanız illa ki büyük ve şatafatlı ürünler tercih etmek zorunda değilsiniz.

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.