Kapı Arkasını Değerlendirin

Özellikle küçük evlerde insanların büyük bir kısmı en ufak bir alanı bile en iyi şekilde değerlendirmeye özen gösterirler. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar kimi zaman bu istekleri tam anlamıyla yerine getirme konusunda sıkıntı yaşıyorlar. Sıkıntı yaşanılan yerlerden biri olan kapı arkası, doğru adımlar ile kolaylıkla değerlendirilebilir.

kapı

kapı

Askılık

Genel itibari ile kapı arkasındaki bölgede en fazla kullanılan şeylerden biri askılıklar. Giysilerin, eşyaların ve çantaların asılmasını sağlayan bu askılıklar; pek çok farklı çeşidi ile insanlara sunulmakta. Yanlış seçilecek olan askı kapıya zarar vereceği için öncelikli olarak doğru askı seçilmeli, sonrasında da kapı ile uyumlu olan askılık kullanılmaya başlanmalıdır.

Kapı Arkası Organizeri

Normalde organizer denildiği zaman insanların akıllarına gelen şeylerin başında dolaplarda kullanılan ürünler geliyor. Halbuki kapı arkalarında kullanılabilecek olan organizatörler, son dönemlerde sıklıkla kullanılan ürünler arasında kendine yer buluyor. Cepleri olan bu organizatörler giriş kapısının yanı sıra ağırlıklı olarak genç ve çocuk odaları için de sıklıkla kullanılmakta olan bu organizatörlerde bulunan cepler sayesinde küçük olmasına rağmen çok fazla eşya taşınabilecek ve saklanabilecektir.

kapı arkası

kapı arkası

Çocuk Odasına Uygun Ürünler

Çocukların odalarında eğlenceli bir şekilde zaman geçirmeleri adına kapının arkasına dart, basket potası gibi birbirinden farklı ürünler rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerin dayanıklı olması, uzun süreler boyunca kullanılması adına önem taşır. Böylece kapının arkası yalnızca poster için kullanılmamış oluyor.

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.