Sarı Bir Elbise ile Nasıl Makyaj Yapılır?

Sarı, harika bir sıcak renktir, fakat bu renk bir elbise ile doğru makyajı yapabilmek kolay değildir. Uygulayabileceğiniz bir takım fikirler var elbette, çok beğenerek aldığınız o sarı elbise için kişiselleştirilmiş makyajınızı hazırlayarak muhteşem görünmeye hazır olun!

sarı elbise

sarı elbise

Sarı Renk Giysiler için Şaşırtıcı Makyaj İpuçları

Sarı elbiseli temel makyaj doğal ve duru olmalıdır. Sarı, sıcak bir renk olduğu için yüzünüzde hafif, havadar bir görünüm isteniyor. Kusursuz ama doğal görünmek için kapatıcı ile başlayın. Leke veya izlerinizi kapatın.

Sarı bir elbise için renk ailesine ait makyajı seçtiğinizden emin olun. Tabanınız mütevazı olsa da, yanaklarda sıcaklık ve sağlıklı bir parlaklık konuşsun.  Pembe bir parlaklığa sahip olmak istiyorsanız, neredeyse doğal bir sürüntü gibi süreceğiniz şeftali, mercan, portakal tonlarında allık deneyin.

sarı elbise modeli

sarı elbise modeli

Sarı elbisenizi sokakta mı yoksa düğünde mi giyeceksiniz? Göz makyajını yerine göre yapmak önemlidir! Sarı elbiseler için dumanlı göz makyajı akşam davetleri için hayret vericidir. Önce göz kapaklarınızı krem ​​rengiyle kapatın,  Dudaklarınızı nötr tutarak gözlerinize koyu eyeliner çizgileri ve gri bir fon ekleyebilirsiniz.

Dumanlı göz makyajı yapıyorsanız, pembe veya turuncu bir ruj da seçebilirsiniz. Parlak kırmızı makyaj ve sarı bir elbise, kaçınmanız gereken tek bir kombinasyondur. Dudak kenarlarında pembe veya şeftali dudak kalemi ile başlayın. Şimdi istediğiniz gibi kahverengimsi bir kırmızı seçin (sıcak tonlar arzu edilir) ve bununla dudaklarınızı boyayın.

Sarı, sıcaklığı ve güneşi simgeler, makyajınızı minimum düzeyde tutun ve aksesuarları olabildiğince sade kullanın.

Yanıtla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.