Sonbaharda Çiçek Desenli Elbise Kombinleri

Sonbahara merhaba dediğimiz şu günlerde giyim konusunda oldukça sıkıntı yaşıyoruz. Gündüzleri sıcak olan hava, akşam saatlerinde oldukça serin olabiliyor. Hasta olmamak ve şık bir kombin içinde olmak için elbiselerden yararlanabilirsiniz. Özellikle çiçek desenli elbiseler hem keyfinizi yerine getirecek hem de ideal ve kolay bir kombin yapmanızı sağlayacaktır.

 

çiçekli elbiseler

çiçekli elbiseler

Çiçekli Elbise Kombinleri

Çiçek desenli elbiseler tek parça olduğu için kombini de oldukça kolaydır. Günlük hayatta kot ceketler ve spor ayakkabılar ile kombin yaratılabilir. Ofiste şıklığı yakalamak için ceket seçimine yer verebilir ya da bolero ile tamamlayabilirsiniz. Serin sonbahar akşamlarında size destek olacak olan ceketlerin yanı sıra ince hırkaları da tercih etmeniz mümkün.

Elbisenizi kısa ya da uzun seçmeniz mümkün. Aynı zamanda iri desenli çiçeklere yer açmanın yanı sıra küçük çiçek desenlere sahip olan elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Sonbahar ayında kurtarıcı bir seçim olacak olan bu tek parçaları stiletto, bot, spor ayakkabı ve daha birçok farklı ayakkabı ile tamamlayabilirsiniz.

çiçek deseni

çiçek deseni

Aksesuar seçiminde zaten hareketli bir desene sahip olan elbisenizde kolye kullanmamanız önerilir. Bunun yerine küpe, bileklik ve yüzükleri tercih edebilirsiniz. Küpe seçiminde ise aşırı büyük küpelerden uzak durmanız gerekir. Yakası açık bir elbise seçimine yer verdiyseniz fular kullanabilir ve farklı bir hava yakalayabilirsiniz. Çiçek desenli elbise kombinizde çanta seçiminde ise çapraz çanta modelleri en uygun olandır.

Yanıtla

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.