Yeni Sezon Gelinlik Trendleri

Gelinlik modelleri bu sezon iddialı modellerden oluşuyor. Dantelin etkisi gelinlik modellerinde kullanılmayı sürdürüyor. Baştan aşağı dantellerle bezenmişlerin yanı sıra belirli bölümlerde dantel kullanılması, gelinlikleri daha gösterişli hale getiriyor. Kol, omuz ya da sırt kısmı dantel olan gelinlikler bu yıl trendini koruyor.

gelinlik

gelinlik

Gelinlik Modellerinde Çarpıcı Detaylar

Bacak dekoltesi gelinlikler de bu yıl hakim. Tül ve dantel yakalar ise her yıl olduğu gibi bu yılda gelinliklere farklı bir tarz getiriyor. Düşes düğünlerini andıran gelinliklerle daha çarpıcı hale gelirsiniz. Romantik gelinlik modellerini sevenler için özel tasarımlı kat kat modeller ise alternatif tercihler arasında yer alıyor.

İki katlı eteklerden oluşan gelinlikler ise spor ve abiye şıklığını birlikte size getiriyor. Geleneksel modellerden sıkılanlar için önü kısa ve arka kısmı uzun olan yeni tarz gelinlikler de ilginç bir seçim olabilir.

gelinlik modelleri

gelinlik modelleri

Çiçek desenlerinden oluşan yeni tarz modeller ise baskılı ya da üç boyutlu modelleri ile dikkatleri çekiyor.

Püskülü ve tüylü modeller özellikle minyon tipli bayanların tercihi. Sırt kısmı nakış ya da simlerle süslenmiş detaylar özellikle bu yıl gelinlik modasına farklı bir tarz getiriyor. Klasik modellerin dışına çıkmak isteyenler için farklı renkli modellerden oluşan gelinlikler de gecenizi daha anlamlı gösterebilir. Pudra tonlar, su yeşili ya da pembe ağırlıklı renkler bu yıl gelinliklerde tercih ediliyor.

Yanıtla

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.